21 maja, 2024

Ratujemy i uczymy ratować

Ratujemy i uczymy ratować – udział uczniów Polish School Altogether z Newbridge w projekcie prowadzonym przez Dublin WOŚP.

 
Uczniowie po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest postawa uczestników, ich pewność siebie w zakresie umiejętności oraz pokonywanie ewentualnych obaw. Program RUR zakłada wprowadzenie zajęć z podstawowych czynności ratujących życie już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Dzięki temu dzieci mogą oswoić się z ważnymi zagadnieniami i rozwijać właściwe nawyki – pierwsza pomoc staje się dla nich czymś naturalnym.
 
Dziękujemy wspaniałemu zespołowi, który prowadzi te warsztaty w naszej szkole.❤️❤️❤️