29 listopada, 2023

Międzyszkolny Konkurs „Lokomotywa”

Doczekał się swojej IX edycji, a wyniki już są znane! Wydarzenie to zorganizowane zostało przez Polską Macierz Szkolną w Irlandii, a w tym roku naszą szkołę polską reprezentowali utalentowani uczniowie. Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie, zasługują na wielkie gratulacje!

 

 

Nasi reprezentanci to: Hugo Nakonowski, Patricia Nakonowska, Wiktor Galiński, Sandra Powązka, Lily Zenel, Gavin Rapacz, Gabriel Sierek-Thiel, Jarosław Tierney, Josephine Gawlik, Melania Gawlik, Aleksander Grześ, Amelia Górszczyk, oraz Piotr Malec. Wszystkim im serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ich edukacyjnej podróży!

[Best_Wordpress_Gallery id=”267″ gal_title=”2023_konkurs”]

 

Cieszymy się szczególnie, że wśród uczestników mamy laureatów, co dodatkowo potwierdza wysoki poziom reprezentacji naszej szkoły. Jesteśmy z was niezmiernie dumni! 😃👍❤️ Trzymamy kciuki za wasze dalsze osiągnięcia i rozwijanie talentów!