4 czerwca, 2024

Festyn Rodzinny w Polish School Altogether

Z wielką radością ogłaszamy, że festyn rodzinny w Polish School Altogether, który odbył się z udziałem sztabu Dublin WOŚP, Pawła Burego, służb medycznych, przedstawicieli Gardy, Policji, straży pożarnej oraz motocyklistów, był ogromnym sukcesem.

Wszystko to z myślą, aby Dzień Dziecka na długo pozostał w pamięci wszystkich uczestników ❤️👏.

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność za wsparcie i pomoc w organizacji tego wydarzenia oraz realizacji marzeń naszych podopiecznych ♥️♥️♥️. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za ich ogromne serce i zaangażowanie. Ukłony dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego sukcesu! Bez Was nie byłoby to możliwe 💪♥️.

Podczas festynu dzieci i ich rodziny mogły cieszyć się wieloma atrakcjami, które zostały starannie przygotowane. W programie znalazły się pokazy ratownictwa medycznego, demonstracje straży pożarnej, prezentacje policyjne, a także ekscytujące przejażdżki motocyklami. Dzięki zaangażowaniu wszystkich służb bezpieczeństwa, impreza przebiegła w atmosferze pełnej radości i bezpieczeństwa.

Dziękujemy również Pawłowi Buremu za jego nieocenioną pomoc oraz wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcili swój czas i energię, aby ten dzień był wyjątkowy. Wasza praca i oddanie są nieocenione. Pani Agnieszce Nakonowskiej za ogrom pracy włożonej w organizację i przygotowanie loterii.

Nie możemy zapomnieć o sponsorach, bez których wsparcia to wydarzenie nie mogłoby się odbyć. Wasza hojność i otwarte serca sprawiły, że mogliśmy zrealizować wszystkie nasze plany i marzenia dzieci.

Raz jeszcze, z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym i zapraszamy do udziału w przyszłych wydarzeniach organizowanych przez Polish School Altogether. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla naszych najmłodszych ♥️👏.