20 października, 2022

Erasmus + w kolejnej odsłonie

Erasmus + w kolejnej odsłonie – tym razem przedstawiciele Polish School Altogether odwiedzili partnerów projektu w Holandii.

 

W dniach 7-12 października wraz z naszymi kolegami nauczycielami polonijnymi z Belgii, Litwy, Anglii, Hiszpanii i Polski w ramach projektu Erasmus + „Kompetentny nauczyciel i kreatywny uczeń kluczem do sukcesu” braliśmy udział w warsztatach, lekcjach oraz zwiedzaniu ciekawych miejsc wraz ze wszystkimi uczestnikami projektu.
Nasi nauczyciele doskonalili swoje umiejętności pod okiem metodyków z Miejskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Białymstoku.

Podczas dnia studyjnego, nauczyciele goście prowadzili lekcje z uczniami. Jak zawsze jest to doskonała forma uczenia się od siebie nawzajem. Rozmowy i wymiana ważnych dla naszego funkcjonowania informacji, to stały punkt każdego zjazdu, którego nie mogło zabraknąć.

W drugiej części zjazdu, przeznaczonej na poznanie specyfiki kraju goszczącego, podażaliśmy szlakiem Erasma z Rotterdamu, szukaliśmy polskich śladów w Amsterdamie, Rotterdamie oraz Shiedam. Zjazd zakończyliśmy wizytą w Ambasadzie RP w Hadze, gdzie czekała nas również miła niespodzianka! Spotkanie z Pania Konsul Katarzyna, z która współpracowaliśmy wiele lat w Dublinie!

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”193″ gal_title=”eramus 2023″]

 

Dziękujemy gospodarzom za cudowną organizację!