_65A1173 1

Magdalena Taźbier Makuch

NAUCZYCIEL

Absolwentka KUL (mgr pedagogiki), przyjaciółka dzieci i rodziców. Mama dwójki cudownych dzieci 8 -letniego Antosia i 5- letniej Emilki. Zawsze uśmiechnięta, pełna intelektualnej i emocjonalnej energii oraz chęci do działania. Nauczanie jest jej pasją. Kreatywna – ciągle poszukuje inspiracji do nauki i rozwoju swoich uczniów oraz nowych ciekawych pomysłów do wspaniałej edukacyjnej zabawy.

Cierpliwa, empatyczna – kieruje się sercem i podąża za każdym swoim uczniem i jego indywidualnością. Skupia swoją uwagę na systematycznym poznawaniu z osobna każdego dziecka i budowaniu o nim wiedzy w celu stworzenia jak najlepszych warunków wychowawczych i dydaktycznych dostosowanych do jego potrzeb.

Tworzy świat w którym dzieci są szczęśliwe. Kocha je, dlatego życiową jej dewizą stały się słowa Janusza Korczaka „Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat”.

Other Members